Український репер Freel спалив Кремль у новому кліпі

Іронічна пісня від репера Freel на тему інформаційної війни.


Екс-учасник «На Відміну Від» продовжує розкривати деталі свого дебютного альбому. Слухаємо вже третій трек з платівки «Спалах», на якому Freel демонструє одну зі своїх найсильніших сторін — сторітелінг, пише СЛУХ.

За словами Андрія Шалімова, ця пісня — його внесок в інформаційну війну між Росією та Україною.

«Шо там у хохлов» — історія про російського філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні. Він не витримує, збирає речі, бере словники, і їде на Донбас, рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там гноблять. Приїхавши, він з’ясовує, що все, м’яко кажучи, не зовсім так, як він думав.

Основна картинка кліпу красномовно говорить сама за себе. Додатковий елемент відео — стрічка заголовків з найбільш диких та фейкових новин російських ЗМІ про події в Україні, починаючи з весни 2014 року.

Нагадаємо, що лонгплей «Спалах» виходить 19 листопада. Його можна передзамовити та послухати на стрімінгах: Apple Music,,,Spotify.

Окрім презентованого сьогодні треку на ньому буде ще одинадцять пісень і два скіти, один з яких записав письменник і поет Сергій Жадан.

Раніше Freel показав відкриваючий платівку трек Intro та головну пісню «Спалах».

Читайте також про найвпливовіші регіональні альбоми України. Там є і «На Відміну Від».

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *