Учасниця України на Євробаченні Maruv готова відмовитися виступати у Росії

Співачка Maruv, яка має представляти Україну на Євробаченні цього року, заявляє про тиск на неї з боку Національної телекомпанії України.


Вона також заявила про готовність відмовитися від виступів у Росії.

“Я отримала чесну перемогу в Національному відборі на “Євробачення-2019″, отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть забрати”, – пише Maruv у Facebook.

“Я – українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі “Євробачення-2019″ попри те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична: я виступаю від України і ніяк інакше!”, – заявила вона

Співачка запевнила: “Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі питання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим із 2014 року. Не порушувала жодного закону України. А також готова взяти на себе всі витрати з участі в міжнародному конкурсі”.

За словами Maruv, НТКУ в договорі з учасником від України, який мають підписати 25 лютого, висуває низку “абсурдних” вимог, серед яких:

“1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).

  1. Негайна передача авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).
  2. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, мене можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем’єра, і в разі відмови, мене дискваліфікують і зобов’яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!).
  3. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини)”.

“У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму”, – зазначає співачка.

При цьому, обурюється Maruv, натомість від НТКУ вона нічого не отримує: “Ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промопідтримки. Навіть візою я повинна займатися сама”.

“У договорі є всього кілька пунктів зобов’язань НТКУ: 1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу. 2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок. 3. Дотримуватися умов цього договору”, – додає вона.

“Я відчуваю тиск! І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі “Євробачення -2019”, – заявила співачка.

23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору “Євробачення-2019”. На ньому вирішилося, що Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі.

Джерело: Українська правда

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *