“Треба любити, а не бомби”. O.TORVALD та Animal ДжаZ випустили антивоєнну пісню 

Український рок-гурт O.TORVALD та російська група Animal ДжаZ випустили кліп на пісню росіян “Чувства”. У композиції Женя Галич заспівав куплет українською. Пісня лірична, трохи сумна, але життєствердна та з ясним антивоєнним змістом. Наприкінці приспіву звучить фраза “Время любить, не время розбрасывать бомбы”.


Ось що українські музиканти розповіли про творення цього кліпу:

Це літо було для нас неймовірним. Ми проїхали тисячі кілометрів, познайомились з фантастичними людьми та заграли сотні пісень.

Коли ми дізнались, що будемо разом з Animal ДжаZ виступати на Rock in Lviv та Rock in Kyiv, одразу загорілись спільним виступом. Так і народилась нова версія “Чувства”.

Перша версія пісні з’явилас у березні 2019 року. За пів-року вона набрала 1 657 245 переглядів. Ось вона, подивіться:

«Animal ДжаZ» – петербурзька рок-група, що утворилася в 2000 році.

Спрямованість на змішання стилів відбивається в назві команди, оскільки одне із значень слова «jazz» в англійській інтерпретації – «суєта», «сумбур».

Самі музиканти називають свою стилістику «важкою гітарною еклектикою».

Під час російського фестивалю “Нашествие”, що проходив у Тверській області, гурт “Animal ДжаZ” виконав кавер-версію пісні українського “Океану Ельзи” “Без бою”.

“Ми дуже хочемо, щоб ця група рано чи пізно повернулася не тільки в “Нашествие”, але й взагалі в Росію. І не тільки цей гурт, а всі українські гурти. Поки що їх тут немає, ми будемо співати пісні”, – заявив лідер гурту Олександр Красовицький.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *