The Prodigy випустили новий альбом

The Prodigy випустили новий альбом, який звучить як продовження Invaders Must Die або ж The Fat of the Land.


Культові британські електронщики The Prodigy випустили сьомий студійний альбом під назвою No Tourists. Реліз є першою роботою, яка вийшла на власному лейблі гурту Take me to the hospital. Цього разу за музику відповідали винятково учасники тріо, пише СЛУХ. 

Додавайте альбом на стрімінгах: Apple Music, , , Spotify.

Артисти заявляли, що цим альбомом планують провести риску під усією своєю творчістю, умовно оглянутися назад.Перед виходом альбому лідер гурту Ліам Хоулетт заявляв, що на No Tourists музиканти повернуться до старого звучання. І не обманув.

Альбом вийшов через 26 років після дебютного Experience, але рве, як Invaders Must Die, що аж викликає легкі сльози ностальгії, неначе The Fat of the Land. Обкладинка релізу теж має ностальгічний присмак — на ній зображений автобус Routemaster на маршруті №7 з пунктом призначення The Four Aces в Далстоні, де група відіграла свій дебютний концерт у 1990 році.

«Але план був не в тому, щоб відтворити ретростиль, а в тому, щоб і показати, які ми були раніше, і змішати це з лютим ритмом і басами, які властиві нам зараз», — розповів Хоулетт.

Крім опублікованих раніше Need Some1, Light Up The Sky, Fight Fire with Fire та We Live Forever, на альбомі ще 6 композицій. Реліз триває 38 хвилин, слухаються на одному диханні і вже чекають, щоб увірватися в плейлисти твоїх улюблених івентів — від домашніх вечірок до багатотисячних рейвів.

Проходьте також тест і дізнайтеся, яка музика буде грати на ваших похороронах.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *