Репер Freel з гурту «На Відміну Від» випустив трек про війну та смерть

Репер Freel показує, що може стріляти не тільки бенгерами, а цілити просто в сердце.


Нещодавно ми розповідали, що екс-учасник «На Відміну Від» репер Freel готується випустити перший сольний альбом. Трек Intro та кліп на нього показували типову хіп-хоп-сторону артиста: агресивний текст, лірика «за життя», кадри з баскетболом, машинами і танцівницями, пише СЛУХ. 

Сьогодні Андрій Шалімов (справжнє ім’я Фріла) презентує центральну роботу альбому «Спалах». І ми вже хочемо назвати однойменний трек Фріла одним з найпотужніших українських релізів цього року як мінімум.

Трек «Спалах» написаний під час останніх боїв за Донецький аеропорт. Слідкуючи разом з усією країною за новинами, думав: «Я зобов’язаний щось зробити, не можна сидіти, склавши руки». І написав «Спалах». Плакав і писав, знову писав і знову плакав.
Пісня довго лежала, очікуючи свого часу. Я повернувся до неї, коли мій кращий друг, письменник Артем Чех, пішов на війну. Я знав, що інколи Чех так само, як герой пісні, дзвонить додому з передової, просто щоб сказати дружині, що кохає її, що він живий. Головним випробуванням для цього треку став момент, коли я наживо виконував його перед справжніми кіборгами — людьми, які тримали оборону Донецького аеропорту, коли я писав «Спалах». Це сталося у арт-поселенні Обирок, який заснував Леонід Кантер, режисер фільмів «Війна за свій рахунок», «Добровольці Божої Чоти», «Міф».
Після виступу дехто з кіборгів підходив до мене зі схваленням — мовляв, Фріл, кльовий трек, випускай! Чи отримував я колись вищу оцінку своєї творчості за цю? Ні. Чи напишу я колись текст кращий, ніж в цій пісні? Не впевнений. Абсолютно усі кажуть мені, що це моя краща пісня за життя.
Оператор: Костянтин Кляцкін, кадри з відео «Дума про піхотинця. 1908-2018» — https://goo.gl/mE8bJv Над музикою працювали: Діля, SpaceshtBeats, Стас Чорний (SEKTA).

Скоро на «Спалах» вийде повноцінний кліп. Реліз альбому — 19 листопада. Його можна передзамовити та послухати на стрімінгах: Apple Music, , , Spotify.

Читайте також про найвпливовіші регіональні альбоми України. Там є і «На Відміну Від».

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *