Гурт Ukie’z презентує новий кліп

«Поліський детектив» у стилі Девіда Лінча. Дивіться кліп Ukie’z про мертвого козацького дембеля

Вони поєднують український фолк та американське кантрі. Гурт Ukie’z своєю творчістю розповідає альтернативну історію, в якій Україна не зазнала російської окупації, не була частиною СРСР, а навпаки – розвивалася як незалежна держава у світовому контексті. Журналіст Богдан Буткевич, фронтмен гурту «Пирятин» Іван Семесюк, Дмитро Данов і Надя Каламєєць презентують, мабуть один з кращих кліпів у історії української музики.


Twin Styx – це містичне кіно в жанрі «поліський детектив». Осіннє небо, дороги в лісових хащах і дивні люди у віддалених селах, де троє агентів розплутують справу “мертвого козацького дембеля”. Врешті вони переходять непевну межу між світами й опиняються в зоні культурних сутінків. Зоні між загадковим світом українського Полісся та близьким серцю дітей 90-х американським світом Twin Peaks Девіда Лінча.

Трансцендентальний пошук у провінційному генделику, де місцеві справляють поминки, портрет Кучми на стіні старої хати, касетний диктофон сповнений похмурих історій, поліцейські пончики й поліський Боб, що затягує агентів у петлю часу. Смерть підбирається до них ближче з кожним її витком. Символізм 90-х, Лінчевська містичність та архаїчний дух Полісся гіпнотизують вас з екрана. Це і є український Twin Styx, віднині кожен може опинитися в ньому і пережити його разом з Ukie’z.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *