Шугар

«Мене слухають баби, але я не Саша Бо». Шугар провокує блогерку у новому релізі

Шугар у новій пісні розповідає про симпатію двох людей, які аж ніяк не хотіли б щоб вечірка закінчувалась “І ми продовжимо у мому номері на Afterparty”.


Шугар співає від імені персонажа до дівчини, яка стала центром його уваги і помічає, що вона відповідає взаємністю «Перевагу надавала Шугару, цим я і беру».

Неможливо не помітити, що у новому кліпі Шугар виступає у новому образі, адже він тепер блондин, слухачі вперше бачать його таким. “Дуже цікаво як зреагують фани” – стверджує артист і запевняє що такі зміни у нього вперше.

Не обійшлось і без авторських “фішок” співака, у куплеті артист у своїй манері згадує блогерку-інфлюенсера Сашу Бо, у фразі “мене слухають баби, але я не Саша Бо”. Це не перша пісня де Шугар згадує селебріті. Ми пам’ятаємо Тіна Кароль зробила репост у своєму Інстаграмі його треку у цьому ж жанрі “Лаванда”, саме через її згадування у куплеті.

«Ми знімали кліп близько 2 місяців, багато планів і локацій змінювалось у процесі, через погоду. Також трапився неприємний інцидент, коли у нашого оператора вкрали сумку зі світловими приладами, це також значно вплинуло на знімальний процес. Але врешті я настільки задоволений результатом і розумію що цей кліп ідеально підходить під тематику треку»,  – говорить Шугар.

 

Нагадаємо,  нещодавно треки Шугара “Лаванда” та “Туман” ротувались на радіостанції KissFm, артист говорить що у нього великі плани на 2022 рік, будемо слідкувати.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *