Маркетолог, який вирішив, що вміє співати презентував перший трек

LUKAMORE – Курага: Коли втомився від попсового хіп-хопу і сопливого тюнінгу.


відбувся реліз пісні «Курага» нового музичного проєкту LUKAMORE. За часів співаючих тіктокерів, маркетолог вирішив стати музичним суперменом, який врятує світ від шаблонного шоу-бізнесу.

 

«Курага» – це пісня про голодне НЛО або п’яну сову? А може це сон або фантазія автора? Автор зазначає, що ідея пісні прилетіла йому вранці під час чищення зубів. Ні з того ні з сього, він почав кокати та кричати «Курага». Божевільний? Звичайно! Хоча, вирішувати вам…

 

 

«Тільки уявіть, ви спите і чуєте дивний голос. Відкриваєте очі та бачите, що сова стрибає і кричить людським голосом. А потім…», – коментує LUKAMORE.

 

 

Музичний продакшн: Snoosh (Іван Шемберко) і Євген Наумов, який співпрацює з Dan Balan і Alekseev. У кліпі використовувалися 3 анімаційні техніки. Вийшов комедійний психоделічний кліп. Сюжет кліпу має 2 сюжетні лінії та 3 ідеї для тлумачення. Кожен слухач обере свою.

 

Скуштуйте свіжину від LUKAMORE. Чисто натуральний вітчизняний продукт без ГМО. Пісня, яка залізе до вас в голову і нагодує курагою.

 

LUKAMORE – це мультижанровий артист, якого не можна віднести до конкретного стилю. Він як борщ – один і єдиний. Його експериментальна комедійна музика для хуліганів і трохи божевільних – це ядрена суміш ненудної попси, хіп-хопу, рейву, року, трансу, техно і т.д. Кожна пісня – це унікальна історія, танці й звичайно ж – гумор, зухвалий, як червоний перець!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *