Макс Барських відмовився від виступів у Росії. Приходько розкритикувала його за те, що він не зробив цього раніше

Макс Барських відмовився від виступів у Росії. Приходько розкритикувала його за те, що він не зробив цього раніше

Макс Барських вирішив розірвати всі контракти з російськими компаніями та заборонити використовувати свою музику на території країни-агресора.


 

«Х*еплет. Де ти був у 2014−2015 роках? Зараз уже зрозумів, що Росії п*зда, вирішив тут „вікно“ собі пробити. Я не буду милосердна до тих, хто перевзувається у польоті. І не пишіть мені, що зараз не час. Дуже час! Аж нудить!», — написала Приходько.

 

Макс Барських також заявив, що “територія РФ викреслюється з його географії”. Зазвичай, якщо зірки скасовують свої шоу – вони повертають фанатам гроші за квитки. Втім, у зв’язку із кривавою війною Макс вирішив цього не робити. У відповідь на коментар користувачки під одним із дописів Барських заявив, що віддасть ці гроші на гуманітарну допомогу українцям.

“Х*й! Вони йдуть на гуманітарну допомогу Україні!” – зазначив зірка.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *