Легенда Майдану — Pianoextremist — дав у Полтаві благодійний концерт

Музикант у балаклаві — Pianoextremist — приїхав на благодійний концерт до Полтави. Зібрані гроші передадуть бійцям на Сході України.


Червоно-чорний та синьо-жовтий прапори, балаклава і мелодія. Pianoextremist або просто – Богдан. Музикант зі схованим обличчям із часів київського майдану — приїхав до Полтави зіграти благодійний концерт.

“Я особисто знайомий з піаністом, і прийшов його підтримати у такому заході. Познайомився з ним на одному з перших заходів, коли він приїжджав до Полтави й давав концерт біля Білої альтанки”, — розповів гість концерту Андрій Барабаш.

“Благодійні такі акції потрібні. Ми маємо бути присутніми, підтримувати наших воїнів, які дбають про нашу землю та небо. Дякую вам!”— підкреслила полтавка Світлана Тараненко.

“Ходжу на його концерти. Коли був Майдан, я його бачив у телевізорі. Потім у Дніпрі, коли почав займатися волонтерством дізнався про нього”, — прокоментував слухач Сергій Бородько.

“Це благодійний концерт для підтримки наших воїнів. Моральна підтримка воїнів та волонтерів, які кожен день роблять свою велику справу. Кошти які ми зберемо, а їх буде не так вже й багато, бо людей прийшло можливо 100 чоловік, передамо Pianoextremist. Все це ми зафільмуємо на камеру, викладемо в мережу, і він, напряму, це все відвезе куди потрібно. Він також зробить звіт. Безпосередньо буває ледь не на першій лінії”, — розповів організатор благодійного концертуОлександр Вертебний.

Анна Морозова, Ярослав Журавльов, Анастасія Болдар, Poltavske.TV

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *