Гурт DakhaBrakha показав нову пісню та відео

Український гурт DakhaBrakha опублікував нову пісню Пливе човен і відеокліп з кадрами з фільму Вулкан режисера Романа Бондарчука.


В репертуарі DakhaBrakha з’явилася нова композиція – це народна пісня Пливе човен. Вона ж стала саундтреком до фільму Романа Бондарчука Вулкан, який виходить в український прокат 4 квітня. У кліпі використані кадри з цього фільму. Режисером відео DakhaBrakha став сам Роман Бондарчук, пише НВ STYLE. 

 

 

«Останнiм часом до нас приходить дуже багато пропозицiй пов’язаних з кiно. Знятися в епiзодi, написати саундтрек, або просто надати можливiсть використати фрагменти нашої музики. Але з купи запитів було одне цiкаве та нестандартне – озвучити трейлер нового фiльму Романа Бондарчука Вулкан. Роман – дуже талановита та обдарована особистiсть! Ми давно є прихильниками його документальних стрiчок i звичайно iдея зробити щось разом виглядала дуже привабливою… Наше завдання було переосмислити українську народну пісню Пливе човен, яка звучить у фiльмi. Складнiше за все виявилось знайти час у нашому щiльному графiку, але несподiванно час знайшовся, нам працювалося легко та натхненно. Коли композицiя була готова – ми з режисером Романом Бондарчуком та оператором Вадимом Ільковим встигли навiть зняти невеличке вiдео. Пiсня, кадри з Вулкану – наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя. Не пропустіть фільм Вулкан у всеукраїнському прокаті з 4 квітня», – поділилися своїми враження від роботи.

Читайте більше цікавого у нашому телеграм-каналі: t.me/artefact_magazine

Новини культури, літератури, мистецтва та цікаві тексти з історії у нашому Facebook. 

Підтримайте журнал “Артефакт”. Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *