Forbes назвав ім’я першого репера-мільярдера

Окрім успіху у творчості, музикант встиг набути звання першого хіп-хоп виконавця — мільярдера, тож далі розкажемо, яким чином йому це вдалось.


Американський хіп-хоп виконавець JAY-Z, відомий тим, що записує свою музику з 1996 року. За цей час він встиг випустити 14 альбомів та записати спільні треки з такими музикантами, як Linkin Park, Beyonce, Justin Timberlake та іншими, але статки йому принесла не музика, а діяльність у багатьох сферах бізнесу.

Головним прибутком JAY-Z. наразі є власність марки шампанського Armand de Brignac. Forbes оцінює компанію в 310 мільйонів доларів. Одна пляшка такої насолоди буде коштувати українцю 12 тисяч гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "Armand de Brignac"

У 2009 році Armand de Brignac було визнане найкращим у світі за версією експертів Fine Champagne Magazine.

Результат пошуку зображень за запитом "jay-z"
Також музикант має спільну з Bacardi марку коньяку D’Ussé вартістю 100 мільйонів $. Кожного року прибуток компанії збільшується на 80% щороку.

Серед джерел прибутку виконавця є портфель інвестицій у різних компаній, зокрема Uber, вартістю у 220 мільйонів. JAY-Z є власником компанії Tidal — сервіс потокового відтворення музики з абонентською платою, яку оцінюють в 100 мільйонів, зокрема власником розважальної компанії Roc Nation та лейблу Def Jam.

Ця історія вражає, якщо оглядатись на початок кар’єри JAY-Z. Він був торговцем наркотиками, перш ніж стати музикантом та створити свій власний лейбл Roc-A-Fella Records у 1996 році. З того часу він накопичив 14 альбомів № 1, 22 премії Ґреммі та перший мільярд.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *