Дивіться лірик-відео на пісню “Порцеляна” гурту “Кімната Гретхен” 

Синтетичний поп-рок, ліричний текст, вдала електроніка. Гурт “Кімната Гретхен”, який знаходиться у творчій відпустці, несподівано випустив лірик-відео на пісню “Порцеляна”. 


“Твоєю порцеляною вкрито навкруги усе” – співають музиканти. Редакція журналу “Артефакт” подумала, що цей трек міг би купити для рекламної кампанії фарфоровий завод або ж крамниця, яка продає чашки та файні вазочки.

 

Порцеля́на, фа́рфо́р — один із видів тонкої кераміки — білий матеріал. Слово «порцеляна» походить від староіталійського «porcellana» — назви молюска Concha Veneris. Назву запозичено у зв’язку з напівпрозорим виглядом його мушлі (черепашки), яка подібна до справжньої порцеляни.

Кімната Гретхен – Порцеляна

А якщо серйозно, то доволі якісний та актуальний трек, доволі сучасне звучання. І правильно — гурти мають експериментувати, брати нові звуки, а не все життя грати одне й теж.

“Це колекція легенд і міфів космічної столиці, сім історій про добро і зло, про героїв і монстрів, про фейкове і справжнє, про уявних друзів і сувору реальність. Гравітанці – це свіжовичавлений сік з інді-електроніки, смузі з альтернативного року, топінг з іронічної поезії”, – охарактеризували свій четвертий студійник учасники Кімнати Гретхен.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *