Filalabapa. Містично-літній вайб нового синглу гурту JULINOZA

У найспекотніший літній місяць JULINOZA вирішили порадувати своїх слухачів новим танцювальним релізом «Filalabapa». 


Реліз виходить відразу у декількох версіях: україномовна, ремікс та головна версія треку міш-маш, де можна почути бразильські діалекти португальської,  англійську та українську мови. Також у день релізу виходить дійсно літнє відео на трек в якому є море і веселощі.

 

«Filalabapa» закликає усіх йти у відпустку, мати щирий намір змінити своє життя на краще і керувати своєю реальністю, попри всілякі перешкоди.

 

 

Історія розгортається в офісі, де головний герой – офісний планктон вже не може терпіти й хоче потрапити на море, у сонячну подорож і мріє про свою очікувану відпустку. Його мрії збуваються, оскільки справжні щирі думки та бажання завжди втілюються у нашу реальність, якщо мають чистий намір, – каже саунд-продюсер і голос гурту Юлі Запорожець.

 

 

В композиції відчуваються відгуки латинських ритмів, які надають літній настрій при прослуховуванні.  «Філалабапа» є чи не найпозитивнішим треком у творчості гурту. Також можна з легкістю поринути у магічний світ музики, відчути чарівність буття за допомогою мальовничих гармоній і мелодійних пейзажів, що виплітає уява композитора гурту Юлі Запорожець. Тож альтернативно-джазовий, саундтреково-містичний вайб гарантовано при прослуховуванні.

 

Вже незабаром гурт JULINOZA представлятиме Україну на сцені джазового фестивалю в місті Клайпеда (Литва).

 

Широку популярність колектив JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: “Голос Країни”, “Нацвідбір Євробачення”, “Танці з зірками”. Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Лідер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал). Юлі пише музику для фільмів, мультфільмів, мюзиклів, а також симфонічну і камерну неокласику. Музику гурту можна почути у документальному фільмі про Чорнобильську АЕС «Розщеплені на Атоми» каналу 1+1; у серіалах Нового Каналу та у багатьох проєктах українського телебачення.

 

Слухайте трек «Filalabapa» на цифрових майданчиках – тут.

 


 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *