Дивіться новий кліп «ТНМК». Youtube назвав його «шок-контентом»

«Танок на Майдані Конго» презентував новий кліп, який Youtube характеризував як «шок-контент».


«Тут могла би бути цитата про добро і зло, але її не буде, адже все сказано в тексті пісні», — прокоментував вокаліст гурту Фоззі (Олександр Сидоренко), пише СЛУХ. 

Знятий Дімою Маніфестом новий кліп «Мій демон» дає чіткіше уявлення про концепцію нового альбому — стає зрозуміло, що в назві «7» йдеться про головні біблійні гріхи людини. Продовжується тематика боротьби світлих і темних сил, як і в попередньому кліпі гурту«Янголи».

Яскрава режисерська робота з несподіваною розв’язкою (і з легким натяком на хепі-енд). Актор Анатолій Пашинін грає священика, до якого на службі приходять видіння: азартні ігри, алкоголь, наркотики… Всередині Біблії — порожні сторінки. «Нема куди подітися від всього цього чоловіку. Порахуйте кризи будь-якого віку», — співають учасники гурту.

Анатолій Пашинін знявся в кліпі безкоштовно, а гонорар попросив направити на лікування ветерана АТО, Народного героя України Назара Опришка.

Альбом «7» вийшов у листопаді 2018 року, після чого також світ побачили кілька синглів — «Рiздво рок-н-рол» і «Друга Новина». У своєму інстаграмі гурт оновлює розклад нових концертів.

Дивіться також новий кліп від «Кургана і Агрегата».

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *