Без MARUV, Freedom-jazz та Казки. Україна взагалі не братиме участі в Євробаченні-2019


Про це повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія, пише НВ STYLE. 

“Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовляється від участі у Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019”, –  заявив він.

За словами Аласанії, переможцем Нацвідбору на цьогорічне Євробачення стала співачка MARUV, якій Суспільний мовник запропонував укласти договір для представлення України на конкурсі. Однак, після проведених перемовин MARUV відмовилася підписувати договір.

“Альтернативним способом визначення представника від України на Євробачення-2019 правила визнають його безпосереднє призначення мовником. Тобто Суспільний мовник міг би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору”,- сказав він.

Однак, за словами Аласанії, “від такої альтернативи Суспільний мовник відмовляється, адже з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі”.

“У ситуації непідписання договору про участь у Євробаченні з переможцем, телерадіокомпанія почергово звернулась до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами Національного відбору.  Гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовились від участі у Євробаченні-2019”, – нагадав він.

Аласанія зазначив, що Національний відбір-2019 виявив та привернув увагу суспільства “до системної проблеми музичної індустрії в Україні: зв’язків артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора, які і на 5-му році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними”.

Раніше, член правління НСТУ Олександра Кольцова заявила, що на пісенному конкурсі Євробачення-2019 може взагалі не бути представники від України.

Нагадаємо, що голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що НСТУ й MARUV не дійшли згоди і відмовилися підписувати угоду. Таким чином, рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні-2019, поки не прийнято.

Крім MARUV в національному відборі взяли участь Freedom Jazz, Anna Maria, Kazka, Brunettes Shoot Blondes і YUKO.

Співачка MARUV пояснила, що відмовилася підписувати контракт з НСТУ не через пункти про відмову гастролювати по Росії, а через небажання бути втягнутою в політику.

Freedom-jazz також відмовилися від участі в Євробаченні.

У середу, 27 лютого KAZKA заявила про відмову брати участь в конкурсі.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *