Дивіться дебютний кліп TBPOFT — нових героїв лейблу Masterskaya

Після тривалого затишшя з релізами нових альбомів лейбл Masterskaya повертається з анонсом дебютної платівки перспективних учасників об‘єднання — синт-поп гурту TBPOFT(The Best Part Of The Trip).


Альбом вийде у лютому, а сьогодні колектив презентував свій перший кліп на пісню Gone, пише СЛУХ. 

Вона справді звучить як пісня, яка може дати перепустку на лейбл. Помпезна композиція, в якій знайшлося місце і вантажним синтам, і фанковим гітарам, і навіть соло від духових секцій. Композиція звучить як саундтрек до старих американських детективних серіалів і фільмів.

Щодо кліпу. Зйомки відео відбувалися у Грузії, а також на кордоні з Туреччиною. Знімальна група наїздила близько 2000 кілометрів і побувала на висоті 3300 метрів над рівнем моря.

Режисер кліпу — Мітті Місюра, відомий роботою над кліпами Івана Дорна «Стыцамен»«Так сильно»«Северное сияние»«Опомнись».

А тепер перейдемо до справи. Кліп — набір нереально красивих, образних і доволі шаблонних кадрів. Якщо під час перегляду у вас виникає почуття дежавю, то це нормально.

Герой спалює речі та йде світ за очі назустріч пригодам. Він лазить по горах, камера фокусується на його втомленому, але усміхненому обличчі.

А ось він допомагає фермеру перекидати сіно, щоб заробити трохи грошей чи просто тому, що він добрий бородань.

А тут він стоїть біля урвища і кричить у далечінь. Серйозно?!

Кінець узагалі залишив нас у роздумах. Герой доходить до вершини і роздягається. На секунду здалося, що нарешті в кліпі відбудеться щось цікаве. Але далі відео закінчується (згадаємо кліп Джеймса Бланта на хіт You’re Beautiful)?

За словами гурту, відео Gone підштовхує до боротьби з упередженнями, вчить радіти та пропонує «покинути кімнату печалі». Герой кліпу бажає жити без обмежень, при цьому в його житті не відбувається нічого незвичайного, поки в один з днів він не говорить собі: «Нехай буде те, що буде!»Gone розповідає історію про того, хто здатний прислухатися до внутрішнього голосу.

Власне, так воно і є, але сенс розкривається через занадто передбачувані епізоди. Не треба так. Тим паче, що пісня у The Best Part Of The Trip вийшла кайфова. Чекаємо на альбом!

Дивіться також лайв-відео з останнього виступу Cape Cod. Він там качає.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *