Come Over When You’re Sober. Вийшов посмертний альбом емо-репера Lil Peep

Вийшла друга частина дебютного релізу репера Lil Peep.


Близькі американського репера Густава Lil Peep Ара випустили другу частину його дебютного релізу під назвою Come Over When You’re Sober. Part 2. Альбом вийшов за шість днів до річниці смерті музиканта, пише СЛУХ. 

Назва лонгплея цілком відповідає наповненню — це продовження роботи Come Over When You’re Sober як за сенсом, так і за звучанням. У них Густав розповідає про випадковий секс, про секс із колишньою, про секс із фанаткою.

Утім, молодик не переймається мораллю, а приймає реальність і намагається мотивувати інших змінювати своє життя. Це той самий емо-реп.

She don’t love me, she just love how I feel

I’ma f*ck her till I know that she real

I don’t love her but I love how I feel

When I f*ck her and she make me a meal

Слухайте альбом на стрімінгах: Apple Music, , , Spotify.

Окрім сексу, альбом просякнутий протестом 20-річного парубка, ненавистю до офісної роботи, наркотиками та пошуком самого себе й свого місця у світі. Але робить це репер просто і непафосно.

Музикант — як давній друг, з яким ви сидите за банкою пива на даху будинку і під світанок намагаєтеся подумати про сенс буття, а виходить лиш діалог про дівчат і шкідливі речовини. Тим паче, коли цей друг — реінкарнація Курта Кобейна в репі.

Нагадаємо, Густав Ар пішов з життя 15 листопада 2017 року від передозування фентанілом, який додають у підробний алпразолам — лікарський засіб, що відноситься до транквілізаторів і використовується для лікування панічних розладів і неврозів (найвідоміша торговельна марка — «Ксанакс»).

Слухайте також посмертну пісню Lil Peep та XXXTentacion.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *