Британський інді-дует Blood Red Shoes вперше зіграє в Україні

Симпатичний рок-колектив виступить у Києві на початку весни.


Новий рік продовжує радувати анонсами. 10 березня у Києві зіграє британський гурт Blood Red Shoes. Барабанщик Стівен Ансел і гітаристка Лора-Мері Картер презентують перший за 5 років альбом Get Tragic, який виходить вже 25 січня. Квитки вже у продажу.

Blood Red Shoes — яскраві представники гуртів, що грають у форматі «гітара-барабани». Дует валить сирий гаражний рок і за 14 років на сцені випустив 4 альбоми. Вони дружать з Foals, їх обожнює діджей Зейн Лоу (BBC, Beats 1), а режисер Едгар Райт взяв їхній трек до саундтреку фільму «Скотт Пілігрим проти cвіту».

П’яту платівку Get Tragic колектив писав у важких умовах. Постійні тури, проблеми з менеджментом і фінансами, особисті негаразди і творчі непорозуміння ледь не призвели до розпаду гурту.

«Ми збанкрутували, оскільки витратили всі гроші на адвоката, — одна людина дуже не хотіла, щоб цей реліз взагалі колись побачив світло. Ну, і окремо ми пережили стільки лайна… Платівка Get Tragic спочатку була нашим внутрішнім жартом про багатіїв з Лос-Анджелеса. Але коли ми закінчили альбом, то зрозуміли — ми самі та ще трагедія».

Наразі у Blood Red Shoes все йде по плану. Альбом наготові, більша частина туру по рідній Великобританії розпродана. Залишилося гаряче зустріти дует у Києві.

Читайте також деталі першого концерту Interpol в Україні.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *