Balthazar анонсують новий альбом Sand. Він вийде на лейблі Play It Again Sam

Balthazar анонсують новий альбом Sand, що вийде 26 лютого на лейблі Play It Again Sam.


 

Balthazar із радістю діляться деталями свого майбутнього альбому Sand, анонсуючи вихід нового синглу Losers та кліпу до нього.

 

Пізнати Balthazar можна вже з перших нот треку Losers, що розгортається серед ритмів диско та фальцетного співу, продовжуючи їх шлях із оживлених стежок платівки Fever (2018). Зняте на локації в Бельгії, відео зображає увесь гурт у різних образах, що нагадують детективні серіали 70-х, що відображають історію, яку розповідає пісня.

 

На чолі з Йінте Депре та Маартеном Девольдере, авторами та фронтменами гурту, Balthazar продовжує втамовувати їхню спрагу до більш гнучких рамок, аніж вони ставили собі при написанні Fever (2018). Працюючи над своїми сольними проявами, Йінте, під іменем J. Bernardt з його натхненною R&B платівкою Running Days, та Маартен зі сповненим меланхолійними баладами проєктом Warhaus, відточили свій підхід до написання пісень та до запису – плавність та нестримність процесу надали певну альтернативу та послабили обмеження. І в цьому, без сумніву, заслуга їх сольних робіт.

 

Як коментує Маартен:

“Ми робили багато такого, чого не робили раніше – раніше ми ніколи не використовували стільки барабанних семплів чи басових синтезаторів. Для нас це був цікавий крок”. Йінте додає: “Це був дуже сучасний спосіб створення альбому, через пов’язані з пандемією обмеження, і ми працювали дистанційно і спілкувалися електронно, а не в студії”.

 

Тому логічно, що Sand, сповнений душевної поп-музики і менш обтяжений меланхолійними оковами минулого і йде новим шляхом, ставши наразі найбільш згуртованим альбомом двох авторів та гурту. Підкреслюючи нюанси кохання, втрати та життя, у Sand авторський дует Девольдере та Депре досягають нових висот – як-от у треку On A Roll, з його різкими підтонами та розкішним вокалом, що висувають його на перший план. Маневреність характерних голосів Девольдере та Депре стає найбільш помітна у історії розбитих сердець у треку I Won’t Come Around. Натомість екзальтований Linger On сповнений блиском поп-музики, а закінчує альбом вишуканий приджазований Powerless.

 

Як пояснює Йінте, “Ми хотіли видати новий альбом якомога швидше після Fever. Записувати його було весело, і ми не хотіли втратити це відчуття”. Маартен підтверджує:

“Я дуже хочу грати цей альбом наживо, бо в турі Fever ми вивели наш грув на новий рівень”.

 

На обкладинці альбому скульптура відомої нідерландської скульпторки Маргріт ван Бреворт, яка спеціалізується на гіперреалістичній скульптурі. Ця робота називається Humunculus Loxodontus, або ж Почекун (The One Who Waits), і, за словами Маартена, символізує те, як ти почуваєшся, коли сидиш у приймальні, змушений чекати, сором’язливий і незграбний. “Чим більше ми досліджували, тим більше він пасував ідеї цього альбому”.

 

Сюрреалістична і дещо відчужуюча картинка – її важко вловити, так само, як знакову кінематографічність, поп-енергію та мелодії, що населяють музичний світ Balthazar.

Як вони підсумовують:

“Через ці треки проходить тема очікування, неспокою, неможливості жити в моменті або довіритися майбутньому. У кожного настає в житті мить, коли потрібно подумати про ці аспекти життя. Саме тому альбом має назву Sand – через пісок у пісочному годиннику”.

26 лютого о 22.00 відбудеться Youtube Album Listening Party з Йінте і Маартеном на каналі Balthazar – посилання тут. 
А в середу 3 березня о 22.00 відбудеться Tim’s Twitter Listening Party  – посилання ось.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *