Артист BRSFSKY з особливим даром синестезії випустив сингл про запах жінки

BRSFSKY випустив ароматний кліп під назвою “Пахнеш” відразу у двох версіях — українською та російською мовою. У ньому артист розповідає, чим пахне жінка, і це зовсім неочевидні запахи.


 

«Давно помітив, що найбільше при контакті з людиною довіряю запаху. Я сам дуже контактний, тактильний, можна сказати — кінестет. А запах — це ж теж про відчуття. Іноді буває навіть так: дивлюся на фотографію і відчуваю запах. Кажуть, це називається синестезія», — коментує BRSFSKY.

 

Історія створення пісні “Пахнеш” — це цілий спецпроєкт довжиною у два місяці. За словами Дениса, йому спочатку спало на думку одне слово — “пахнеш”. Потім він зустрічався з різними людьми — дівчатами, і записував асоціації, які приходили в голову під час зустрічей. Всі вони і вмістилися в пісню “Пахнеш”.

 

У синглі лаконічно витриманий баланс між живим і електронним звучанням. Це перша пісня Дениса, де немає ні приспівів, ні програшів. А також це перший кліп артиста, знятий на студії. На знімальному майданчику були залучені 20 метеликів, але, на жаль, всі вони загинули на другий день. У роботі над кліпом взяли участь близько 20 людей, з них 11 дівчат — головних героїнь кліпу.

 

«Це найприємніша зйомка за весь час. У попередніх роботах я завжди намагався зробити контраст між піснею і відеорядом. А тут мене осінило: кліп повинен служити музиці, посилювати її, адже пісня головніша», — ділиться роздумами BRSFSKY. — Творчість — це моя реакція на світ, мій діалог з ним. Цією піснею я хочу сказати, що кожна людина прекрасна по-своєму. Потрібно бути собою, цінувати свій “запах”».

 

BRSFSKY — сольний проєкт Дениса Борисовського, родом з Дніпра. Саме він автор нашумілого у 2021 році синглу “SEX”, а також колишній айтівець, який пішов у творчість. За плечима Дениса близько 14 релізів, серед них кілька фітів, у тому числі з групою “Green Grey” і солістом із гурту “THE ВЙО”. Артист створює музику в інноваційному експериментальному жанрі — метамодерний футуризм. Як говорить сам Денис, його музика для тих, хто стомився від попсовості, масовості, легковажності, поверховості, мейнстримними, трендовості й рутини, це музика нового покоління.

 

 

 

 

BRSFSKY в соцмережах:

Instagram

https://www.instagram.com/brsfsky/

Facebook
https://www.facebook.com/brsfsky

YouTube

https://www.youtube.com/channel/UC7hSYv_YV_Yma4vSqWOeGOA


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *