Alyona Alyona рекомендує. Реперка презентувала хіп-хоп групу KALUSH, яка читає на унікальному діалекті

Банки з огірками та помідорами, гуцули, які танцюють брейк-данс, народні інструменти та неймовірний басовий біт. Все це можна побачити та почути у кліпі “Не маринуй”, який випустив реп-гурт KALUSH. Хлопці, як не дивно, з міста Калуш, що на Івано-Франківщині. 


Як бачимо, alyona alyona – справжня амбасадорка українського репу. До її приходу на музичну сцену україномовний реп викликав сміх або ігнорування. Хіба що Вова Зі Львова років десять тому реально зміг розгойдати хіп-хоп українською та вивів його на рівень шоубізнесу. Але то відносно швидко закінчилося.

Альона, у свою чергу робить неймовірне: збирає зали, випускає альбом, сингли, кліпи, їздить по фестивалях. І от вона проявила себе у новій ролі: тепер вона рекомендує публіці гідні гурти.

Зізнаємося: якби ми не побачили кліп гурту KALUSH на сайті видання “Неформат” з грифом “alyona alyona представила новий калуський реп-гурт”, то ми б, мабуть і не звернули увагу на новий проєкт. А так, дякуємо Альоні, чуваки з Калуша реально круті у своєму стилі.

Проєкт Kalush – амбітне тріо, учасники якого читають реп на особливому калуському сленгу. Його учасниками є лід-MC Псючий Син, мультиінструменталіст і майстер гри на народних інструментах Ігор Діденчук і таємничий персонаж на прізвисько Килиммен.

Перші релізи хлопців вийдуть за підтримки реп-виконавиці alyona alyona. Трохи раніше вона анонсувала запуск свого нового лейбла і, судячи з усього, саме Kalush стануть першими його резидентами.

Раніше, alyona alyona оголосила 17 жовтня Днем хіп-хопу в Україні.

Щодо кліпу “Не Маринуй”, то він знімався на вулицях Калуша знімала команда Basket Films спільно з відомим хіп-хоп кліпмейкером Delta Arthur.

Псючий Син — він же Олег Псюк, калуський реп-виконавець. У 2018 році випустив EP “Торба”, який позитивно сприйняли тематичні ресурси. Окрім нього на рахунку виконавця ще кілька синглів, співпраця з Nashiem Worryk і не тільки.


Більше цікавих матеріалів – у Facebook журналу “Артефакт”;

Цікаві факти та актуальні новини – у нашому телеграм-каналі;

Слідкуйте за нами в Instagram;

Журнал “Артефакт” існує завдяки вашій підтримці! Ми хочемо робити більше якісних матеріалів, покращувати сайт, винагороджувати наших дописувачів, дизайнерів та всіх, хто допомагає розвиватися виданню.

Підтримайте нас благодійним внеском.

Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *