У київському метро лунали колядки на Різдво

У київському метро лунали колядки на Різдво

25 грудня на станції метро «Золоті ворота» у Києві гурт «Київська Коляда» виконав святкові пісні. Там різдвяним співом колективу насолоджуються вже шостий рік поспіль. Про це повідомив «Київський метрополітен» на своїй сторінці у фейсбуці.

Учасники «Київської Коляди» представили автентичні колядки різних регіонів України: Лемківщини, Полтавщини, Київщини та Волині. У заході також взяли участь десятки охочих пасажирів.

Прикметно, що до переходу ПЦУ на новоюліанський календар члени «Київської коляди» вітали киян двічі: 25 грудня і 7 січня. Цьогоріч колектив завершив «перехідний період» та вийшов до жителів міста 25 грудня. Наміру готувати дійство на 7 січня в них немає.

Довідка. Спільнота «Київська Коляда» створена як місце зустрічі всіх киян на Різдво. У Школі коляди діти і дорослі навчаються колядувати, водити Козу та Маланку, і переймають інші етнічні українські традиції. Підготовка зазвичай триває з 1 листопада до кінця грудня.Учасники колективу шиють свої костюми самостійно. Часто це люди, які захоплюються українською вишивкою.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *