
Репери Sick Nick та Mdaction випустили спільний мініальбом 1Millionkilogrechki
1Millionkilogrechki – перший ЕР-альбом, який хлопці зробили разом під час війни.
Реперів з Києва Mdaction та Sick Nick війна змусила розлучитися на деякий час. Коли друзі зустрілись знову, продовжувати робити музику – було для них єдиним правильним рішенням.
1Millionkilogrechki – це мініальбом, котрий відтворює палітру почуттів, які нам довелося пережити. Досвід миттєвого усвідомлення того що щастя завжди було перед нами, але ми не завжди його помічали, – розповідають репери.

Sick Nick

Mdaction
Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, історію, суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!
А це карта приватбанку:
4149 4991 1010 5317
А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!
Переглянути цей допис в Instagram
Post a comment