Виставка «Предмети» Гамлета Зіньківського та Bob Baset в галереї Jump

Виставка «Предмети» (Гамлет Зіньківський, Bob Baset) – відкриється 23 листопада о 18:00 в галереї Jump. 


Виставка триватиме до 23 грудня.
Вхід традиційно вільний.

Перша презентація проекту відбулась у вересні в харківському ЦСМ «ЄрміловЦентр». В рамках виставки «Предмети» художники прагнуть переосмислити усталений і комфортний світ навколо і запрошують до цієї гри й інших. «Предмети» — перша повноцінна спільна виставка Гамлета і Bob Basset, але вже не перша їхня колаборація. У лютому цього року митці брали участь у міжнародному проекті в Лімі (Перу), за запрошенням місцевого художника Конрада Флореса; а в 2016 р. презентували свою спільну відеороботу в Secret Room у Парижі на фестивалі ADDICTION A L’OEUVRE.

Автори вже давно відомі за межами України. Роботи Bob Basset бачили глядачі у Лондоні, Парижі, Нью-Йорку, Сеулі, Пекіні; його маски відомі за кліпами Metallica, Slipknot, показом Givenchy тощо. Гамлет у 2013 році представляв Україну на Венеціанській бієнале, виставлявся в Ротенбурзі, Нюрнберзі, Парижі, Батумі, Клайпеді, Лондоні, Відні, Граці, Варшаві, Познані.

Bob Basset запрошує глядача в мандрівку своїми техноромантичними світами, але не нав’язливо: «У всіх цих предметів є мої сенси, очікування, фантазії, але я в жодному разі не нав’язую свого бачення. Ми не ставимо жодних обмежень на інтерпретацію глядача, — ділиться своїми роздумами про майбутню виставку художник. — У кожного в житті багато буденного, однакового. Головна задача мистецтва — створити реакцію глядача, збаламутити площину реальності».

Гамлет Зінківський, відомий в Україні перш за все як вуличний художник, розповідає, що цей проект для нього — цікавий експеримент: «погратися» з інтерпретаціями, спонукати глядачів наново подивитися на звичні речі та переосмислити своє ставлення до того, що є мистецтвом. На виставці митець презентує свою колекцію ножиць, котрі збирає вже 10 років по всьому світу, і колекцію інших звичайних повсякденних предметів.

Кураторка: Вікторія Бавикіна

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *