У Львові акторів запрошують на кастинг вистави Hamlet

4 серпня о 16:00 у приміщенні Першого театру у Львові відбудеться кастинг на виставу Hamlet, яку створять спеціально для театрального фестивалю “Кіт Ґаватовича”. Її режисером є Макс Сір, який працював у таких містах як Нью-Йорк, Берлін, Вашингтон, Прага, Париж тощо. Днями Макс Сір завершив роботу та навчання у відомому лондонському шекспірівському театрі Globus. Також у відборі братиме участь акторка з Нью-Йорка Міранда Ґазман.

Про це повідомляє Zaxid.net.

До кастингу запрошуються усі охочі актори, вікових та територіальних обмежень немає. Необхідно підготувати короткий монолог улюбленого персонажа із “Гамлета” до трьох хвилин. Організатори кастингу пропонують одягнутись на прослуховування у зручний одяг для виконання фізичних вправ.

Також важливе мінімально початкове знання англійської мови. Репетиційні роботи триватимуть протягом серпня у Львові. Передбачені тренінги, а також репетиції вистави. Прем’єра відбудеться у Львові 8 вересня.

Члени кастингової комісії: Макс Сір – режисер, Міранда Ґазман – акторка, Ірина Мазур – хореографиня, засновниця балету “Життя”, Олена Лоїк, арт-директорка фестивалю “Кіт Ґаватовича”, Єва Якубовська, програмна директорка фестивалю та Ольга Довгань-Левицька, театральна критикиня.

Результати кастингу опублікують 6 серпня.

Макс Сір – художник, режисер театру та актор. Кілька разів нагороджений у Чилі, презентував свої роботи у Нью-Йорку, Берліні, Вашингтоні, Празі, Лондоні, Парижі. Був режисером та дизайнером для п’єси “Аліса”, заснованої на “Алісі в Дивокраї”. Остання серія картин була частиною Салону Міжнародного конкурсу сучасного мистецтва в Каррузе-дю-Луврі та на арт-ярмарку (Лондон, липень 2018 р.). У рамках цього ж проекту він зараз розробляє серію графічних романів, які мають бути опубліковані у 2018 році.

Наталія Міранда Гусман – акторка з Нью-Йорку та міжнародний менеджер проектів MaxSirArt. Магістр образотворчих мистецтв від Колумбійського університету (Нью-Йорк, США), професійна акторка. Виконала понад 2-ть головних ролей, навчається в Фізичному театрі, Класичному театрі, Шекспірівському театрі та Іспанському Золотому Віковому театрі. Тренувалась з майстрами, такими як Крістін Лінклейтер (Нью-Йорк), Енн Богарт (Нью-Йорк), Андрій Сербан (Нью-Йорк), Мінако Секі та Еліас Коен (Берлін) Нікі та Улла Вольц (Нью-Йорк), Макарена Баеза та Сара Пантога (Чилі), досліджувала різні театральні методи в різних частинах світу.

Театральний фестиваль “Кіт Ґаватовича” пройде з 7 по 9 серпня у Стрийському парку.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *