Намальована гра: у Києві відкриється незвичайна виставка PictoricBox

18 грудня у Києві відбудеться презентація художньо-ігрового проекту PictoricBox. Його автори – група ілюстраторів Pictoric – представлять глядачам 100 ілюстрацій, маленькі копії яких стали основою настільної гри.


Серед авторів, які створювали ілюстрації – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко, передає 24 канал.

Кожна робота проекту PictoricBox – на кшталт відкритому коду у програмному забезпеченні, де зміст “прописує” сам глядач. Яскраві ілюстрації з великою кількістю деталей, а також різноманітна стилістика авторів, створюють цілісну і зачаровуючу експозицію. Як зізнаються самі ілюстратори, головною ідеєю при створенні робіт стала воля фантазії – як художньої, так і тієї, що її відчуватиме кожен глядач.


PictoricBox: дивіться у майбутнє

Щоб глибше занурити відвідувачів виставки у світ PictoricBox, у залі експозиції працюватиме спеціальна ігрова зона PictoricBox Play Zone, де кожен бажаючий зможе протестувати нову настільну гру для всієї родини і в повній мірі відчути чари мистецького проекту.

Ідея створення української настільної гри разом з Pictoric виникла відразу після їх лютневої виставки “Декілька історій”, яка проходила у київському ЦУМі. Дуже хотілося, щоб гра була цікава як дорослим, так і дітям. А також не тільки розважала, а й навчала та несла естетичне задоволення. Завдяки Pictoric нам це вдалося. Упевнений, що Pictoric Box стане позитивним вибухом серед настільних ігор саме завдяки творчій складовій і, звичайно ж, нетривіальному сюжету, – інтригує один з організаторів виставки Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри.

Це лише перша виставка серії проектів по всьому світові, мета яких – підтримка гри PictoricBox. Міжнародний реліз останньої запланований на 2019 рік. Українці ж стануть першими, хто отримає доступ до художньої гри вже у ході виставки.


PictoricBox: яскраво і цікаво

Що таке Pictoric?Це клуб ілюстраторів, дизайнерів-графіків і художників. Мета його створення – реалізація спільних цікавих проектів і популяризація якісної сучасної ілюстрації в Україні та за кордоном, на міжнародних фестивалях та виставках, а також ведення просвітницької діяльності.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *