«Ми будемо на стенді Палестини роздавати безкоштовні штуки». Художник Бенксі презентує готель на виставці у Лондоні

Минулої п’ятниці художник Бенксі анонсував свою участь у Всесвітньому туристичному ярмарку в Лондоні. На найбільш глобальному заході індустрії подорожей він має намір просувати свій готель Walled Off Hotel в Палестині.


У своїй типовій манері Бенксі оголосив про це в Instagram, супроводивши пост фотографією копії розділового бар’єру з його малюнком, яку він створив для реклами готелю, який відкрився на Західному березі Палестини ще в 2017 році, пише Новое Время. 

Художник, які протягом багатьох років приховує свою особу, написав: «Ми будемо на стенді Палестини роздавати безкоштовні штуки».

Як зазначало видання artnet, оголошення стало несподіванкою, враховуючи, що британський художник ніколи не представляв свій бренд на жодній художній ярмарці або виставці. Але історія готелю Walled Off Hotel з самого початку була несподіваною: наприклад, його відкриття приголомшило місцеву владу, адже він був побудований в «повній секретності».

Всесвітній туристичний ярмарок відкрився у вівторок, 6 листопада, і перші відвідувачі публікують в соцмережах фото зі стенду готелю Бенксі. Втім, поки що на знімках самого художника немає.

 

 

 

 

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.