Кобзар став Спайдерменом. У Києві відкрилася унікальна виставка про Тараса Шевченка

У київському метро на станції Тараса Шевченка відкрилася виставка Квантовий стрибок, присвячена українському поету, повідомляє Київський метрополітен.


На постерах Шевченко представлений у різних несподіваних образах: Елвіса Преслі, Джека Горобця, Людини-павука та Фріди Кало.

Подейкують, що десь у підземеллях метрополітену сховано портал для подорожей у просторі та часі, але лише обрані можуть віднайти його.

Сьогодні вашим потягом метро керує машиніст Тарас Шевченко! Саме він доставив вас на станцію, де історія та вигадка сплелись у єдине.

Здійснюй “квантові стрибки”, як герой однойменного фантастичного серіалу, від постеру до постеру. Відчитуй зв’язки між персонажами з паралельних світів – вигаданими та реальними, добрими та злими. Знайомся з новим Шевченком та дізнавайся історії, думки, вподобання людини, яка відома кожному українцю.

Проект «Квантовий стрибок Шевченка» - це сплав вільнодумства і науки, це спроба осучаснити старий і архівувати популярні культурні образи.

Проект “Квантовий стрибок Шевченка” – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, де глядач часто бере на себе роль самого Шевченка.

Обережно! Двері зачиняються. Наступна станція – “Квантовий стрибок Шевченка. Метро” (10 лютого – 10 березня. Станція “Тараса Шевченка”).

За коментарями звертайтеся до куратора проекту – Nastya Aboliesheva (aboliesheva@gmail.com)

Світлина від КП "Київський метрополітен".

Експозиція ілюстратора Олександра Грехова буде працюватиме до 10 березня на станції метро Тараса Шевченка.

Фото: Укрінформ

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *