Ок, ви організатор подій: де вивчати досвід інших івент-менеджерів, як краще продавати квитки?

Згідно дослідження трендів світу – ринок івентів росте щороку на 15%. Двома словами – ми живемо в “епоху вражень”. Якщо у світі різного роду маленькі і великі події вже стали звичним часопроведенням після роботи кожної людини, то в Україні індустрія івентів тільки набирає обертів.


Щороку кількість проведених подій в Україні зростає аж на 30%. А отже формується попит на івент-менеджерів.

Хто такий івент-менеджер і яке його завдання?

Це та мама, сестра чи подруга, яка на вашому весіллі шукає, де замовити коровай і вирішує, коли розсилати запрошення, скільки заплатити тамаді та скільки пляшок шампанського буде достатньо.
Тільки тепер вона високошанований і високоплачуваний спеціаліст. А вміння домовитись про все, знайти усіх і впевнитись, що ніхто не підведе використовує по призначенню.

І якщо хтось вважає, що івент-менеджер це легка професія – той дуже помиляється.

Львівська платформа для організаторів подій 2Event.com вже вивчила увесь біль івенторів. Платформа відрізняється від звиклих афіш широким функціоналом та крутою підтримкою для організаторів, щоб полегшити проведення події.

Результат пошуку зображень за запитом "2 event"

А зовсім недавно команда 2Event.com виступила з ініцативою запуску локальних чатів для івенторів.Тобто у кожному з міст буде активний чат для комунікації, обміну досвідом та замовленням в сфері подій.
Працює все дуже просто: долучитись одним кліком і написати в чат про “наболіле”. Наприклад: “Терміново шукаю фотографа на завтра в Києві, Поділ”. І ловіть в приват поради чи пропозиції співпраці.

За тиждень роботи вже вдалось запустити такі чати в 5 найбільших містах України та залучити понад 1000 івенторів.

Ідея спрацювала та користується успіхом уже у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Києві.
На черзі решта великих міст.

Отож, підтримуйте ініціативу, долучайтесь та запрошуйте знайомих івент-менеджерів, діліться досвідом та отримуйте якісні поради з перших вуст.

Посилання на чати прикріпляємо нижче:

Одеса https://t.me/odessa2event 

Львів https://t.me/lviveventpeople 

Київ https://t.me/kiev2event 

Харків https://t.me/kharkov2event 

Дніпро https://t.me/dnepr2event 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *