Нова система безпеки, знищення iTunes, годинник, що контролює менструальний цикл. Apple презентували свої оновлення

3 червня на WWDC 2019, найочікуванішій події у сфері інновацій, Apple анонсували власні оновлення. Далі про найцікавіші з них.


iOS 13 Dark Mode

Компанія Apple познайомила користувачів з iOS 13. Очікується, що Dark Mode стане одним з найбільших споживчих продуктів для iOS цього року.

Apple також має намір розгорнути ключові вдосконалення розробки додатків macOS, і нове оновлення очікується для того, щоб розробники могли легше переносити програми з iPad на MacOS.

Результат пошуку зображень за запитом "iOS 13 Dark Mode"

Це також слід розглядати як один з перших кроків до перехресного сегментування Mac – iPad і може бути зареєстровано, як одне з найважливіших оновлень для macOS в останній час. Крім того, в iOS додали можливість ділитися музикою зі свого пристрою на дві пари навушників AirPods. Також в новій операційній системі Apple відмовляються від програми iTunes. Замість неї з’являться три окремих додатки: «Подкасти», «ТВ» і «Музика».

Mac Pro

 

Технологічний гігант оприлюднив перероблений Mac Pro у комплекті з 28-ядерним процесором Intel і 6k екраном дисплея сітківки, що на 40% більше, ніж поточний екран дисплея iMac. Його ціна стартує від 5 999 доларів.

Apple TV

 

Тім Кук повідомив, що Apple TV збирається наздогнати та випередити Netflix та Amazon Prime Video. Кожен користувач матиме особистий аккаунт і свій лист рекомендацій. Apple Music буде інтегрований до Apple TV, тобто слухаючи музику з Apple TV, транслюватиметься лірика, це буде схоже на караоке машину.

 

Apple Watch

Ще говорили про Apple Watch, він став більш незалежним від iPhone, бо має свій магазин додатків. Годинник тепер може контролювати екологічний шум, щоб захистити вуха від пошкодження і відстежувати менструальний цикл, Кук назвал його «розумним опікуном здоров’я».

 

«Sing in with Apple»

І заключна новинка від Apple – це нова система безпеки користувачів «Sing in with Apple». Це крута альтернатива реєстрації через Facebook і Google. Користувачі зможуть вибрати, які програми отримуватимуть яку інформацію. Якщо користувачі не хочуть надавати свою адресу електронної пошти до програми чи веб-сайту, компанія Apple зараз пропонує адреси “ретрансляції”. Тобто ви можете створювати рандомні адреси, які передають інформацію з сайтів і програм на реальні облікові записи електронної пошти.

 

Авторка: Karina Veretylnaya

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *