Івенти у Києві. Куди піти безкоштовно 4 – 10 лютого 2019

Коли зарплати залишилось як кіт наплакав, а ти – ще той гуляка, на допомогу біжить Yabl. Ми знаємо, як окультуритись і відірватись на халяву. То ж, що робити на цьому тижні?


На це питання відповідають у виданні YABL, яке зібрало дайджест найкращих культурних івентів столиці на цей тиждень.

Міський активізм в Україні: зустріч з Іваном Вербицьким

Де: Urban Space 500 (вул. Грінченка, 9)

Коли: 4 лютого о 19:00

Аналітик і соціолог Іван Вербицький – керівник проекту «Посилення громадської участі в українських містах».

На зустрічі обіцяють говорити про те, чому деякі ініціативи трансформувалася у впливові громадські організації, а інша частина, навпаки, припинила існування. І що потрібно зробити, щоб міста, вулиці, парки та площі стали соціально взаємодіяти.

Кінопоказ «Холодна війна»

Де: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)

Коли: 5 лютого о 19:30

Копродукційний драматичний фільм 2018 року польського режисера Павела Павліковського.

У вересні 2018 стрічку було висунуто від Польщі претендентом на премію «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

В основі сюжету, події якого відбуваються на тлі холодної війни 1950-х років у Польщі, Німеччині, Югославії та Франції, – пристрасна історія кохання між двома людьми різного походження й темпераменту, які надзвичайно несумісні, та все ж тягнуться одне до одного.

Реєстрація обов’язкова, тут.

Кіноклуб Oldschool: Фабрика соцреалізму. Кіно 1930-х років

Де: Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1)

Коли: 6 лютого о 19:00

Сцена 6 починає другий сезон ретроспективного кіноклубу Oldschool з темою «Фабрика соцреалізму». Більшість із цих стрічок були забороненими до показу, оскільки не «вписувалися» в образ соцреалізму в уяві Сталіна, який особисто переглядав усі прокатні фільми. Тільки після розпаду Радянського Союзу вони з’явились у вільному доступі.

6 лютого покажуть «Гармонь» (1934) режисера Ігора Савченко – радянський чорно-білий музичний комедійний фільм за однойменною поемою Олександра Жарова.

Виставка «Архітектура. Громада. Час»

Де: Мала галерея Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 10)

Коли: 7 лютого о 18:30

Стартує виставка «Архітектура. Громада. Час» (триватиме до 27 лютого). Головна мета проекту – показати хаотичний стан будівництва в українських містах.

Працюватиме «Дискусійна платформа»: обговорення про те, чи візуальний образ залишає відбиток в архітектурі, чи все ж архітектура формує обличчя сучасної України.

Відкрита лекція Ольги Богомолець

Де: КМДА (вул. Хрещатик, 36)

Коли: 7 лютого о 18:40

Ольга Богомолець – народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, радник Президента України з гуманітарних питань

Тема зустрічі: «Зміна політичних еліт: шляхи розвитку в інших умовах?». Приходьте послухати та поставити питання про наболіле.

Розмова про work-life balance з Марічкою Падалко

Де: ПеремогаSpace (бул-р Шевченка, 62)

Коли: 8 лютого о 19:00

Відома телеведуча і журналістка Марічка Падалко розкаже про свій життєвий досвід. Все це – в рамках проекту New Generation of Women Leaders in Ukraine, який продовжує серію заходів, присвячених мотивації, розвитку та вихованню майбутніх жінок-лідерів. Марічка розповість про поєднання роботи із якісним вихованням дітей, та розкаже як воно – переплисти Босфор.

Реєстрація обов’язкова, тут.

Презентація фільму про дезеленізацію

Де: BURSA Gallery (вул. Констянтинівська, 11в)

Коли: 8 лютого о 19:00

Спеціально для проекту #дезеленізація Наталка Дяченко знімає фільм про приховані оази, який називається «Фітоінтер’єри» (35 хв). Кіно піднімає тему рослинності в інтер’єрах громадських приміщень.

Показ відбудеться за участю героїв стрічки.

Відкриття виставки Future Generation Art Prize 2019

Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)

Коли: 9 лютого о 12:00

Розпочинає свою роботу виставка Future Generation Art Prize (перша міжнародна премія для молодих художників віком до 35 років) – це нові або недавно створені роботи митців із 17 країн світу, 21 номінант. Міжнародне журі вибере й оголосить переможця, який отримає 100 000 доларів США. Церемонія нагородження відбудеться 22 березня 2019 року.

Фотовиставка Хірано Такаші «Бабуся Ацуко»

Де: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)

Коли: 9 лютого о 16:00

Фотографічна стратегія японського майстра Хірано Такаші полягає у тому, щоб фотографувати одну людину впродовж тривалого часу, будучи поруч якомога довше, чекаючи на унікальні моменти, які навмисно і не вигадаєш.

Політичний клуб: «Монархія» Данте Аліг’єрі

Де: Пломінь (пров. Шевченка, 5)

Коли: 10 лютого о 16:00

Недільне обговорення трактату Данте Аліг’єрі «Монархія». Прийдіть і проведіть час з однодумцями. А якщо ще не читали твір, то у вас ще є тиждень)) Бажаємо корисної неділі!

Реєстрація обов’язкова, тут.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *