За фільм, знятий на iPhone, режисерка отримала престижну премію Turner Prize

Шарлотта Проджер стала лауреатом однієї з найпрестижніших премій в галузі сучасного мистецтва. Журі високо оцінило її фільм, знятий на iPhone.


Як повідомляє CNN, художниця з Глазго Шарлотта Проджер виграла престижну премію в галузі сучасного мистецтва Turner Prize 2018 за два автобіографічних фільми, один з яких був знятий на айфон, пише Новое Время. 

Робота 44-річної художниці досліджує середовище, мова і індивідуальність людей-квір. Нагороду в 32 тис. доларів їй вручили на церемонії в Лондоні.

Один з фільмів-переможців Bridgit носить дуже особистий характер і розповідає про досвід камінг-ауту автора в глибинці Шотландії. 33-хвилинну роботу вона знімала близько року за допомогою iPhone.

 

Посмотреть изображение в Твиттере

Tate

@Tate

‘The power of art to convey ideas is unique… we must ensure that those ideas are diverse, freely expressed and accessible to all’ – Chimamanda Ngozi Adichie, award-winning writer & presenter of 2018

Image: Chimamanda Ngozi Adichie, Charlotte Prodger, Maria Balshaw

104 человек(а) говорят об этом

Другий фільм Stoneymollan Trail об’єднує в собі відеоматеріал, знятий з 1999 по 2015 рік і названий на честь прогулянкової стежки в західній Шотландії.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *