Яка прикрість. Леонардо Ді Капріо віддав Оскар владі США

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо позбувся статуетки Оскар, яку в 1954 році отримав Марлон Брандо за роль у фільмі В порту. Федеральна влада США вилучила нагороду в популярного актора й еко-активіста.


Як пише The New York Times, Ді Капріо отримав статуетку в подарунок від малайзійського мільярдера Джо Лоу. У серпні цього року Лоу був заарештований за підозрою у великому шахрайстві: він нібито брав гроші з державного інвестиційного фонду і витрачав їх на предмети розкоші, передає Новое Время. 

Також, як стверджує звинувачення, Лоу спонсорував цими коштами зйомки фільмів, в тому числі Вовк з Уолл-стріт, головну роль в якому зіграв Леонардо Ді Капріо.

Фото: ЕРА

Крім статуетки Оскара, Ді Капріо відмовився від дорогих подарунків, які отримував від Лоу, в тому числі картини Піккассо Nature Morte au Crâne de Taureau і колажу Жана-Мішеля Баскія Redman One, які актор зберігав в Швейцарії.

Згідно з книгою про мільярдера, написаною двома журналістами Wall Street Journal, Оскар, який пізніше був подарований Ді Капріо, зник з голлівудського будинку Брандо. Після чого Лоу купив його за 600 тис. доларів у торговця сувенірами.

Нагадаємо, свій перший Оскар Леонардо Ді Капріо отримав в 2016 році за головну роль у фільмі Легенда Г’ю Гласса Алехандро Гонсалеса Іньяріту.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *