Віддалений гавкіт собак та Антена Жадана. Петро Порошенко назвав кращі книги та фільми 2018 року

Президент Петро Порошенко традиційно поділився списками своїх улюблених книг та фільмів 2018 року.


«Не буду зраджувати своїй щорічній традиції – книжки 2018 року, які для мене стали найбільш знаковими. Рекомендую до прочитання», – написав президент у Facebook.

Зокрема, цьогоріч Порошенка вразили книги Антена Сергія Жадана, Грязь [*Khaki] Сергія Сайгона, Кава з присмаком попелу Олексія Петрова, Наші інші Олесі Яремчук, Любомир Гузар. Хочу бути людиною Катерини Щоткіної.

Фото: пресс-служба президента

«Цього року в мене не було багато часу на перегляд кіно, але кілька картин українських та іноземних режисерів все ж вдалося подивитись, і я із задоволенням рекомендую їх вам», – написав президент.

Він перерахував фільми Дике поле Ярослава Лодигіна, Донбас Сергія Лозниці, Позивний Бандерас Зази Буадзе, Черкаси Тимура Яценка, Крути 1918 Олексія Шапарева, Пригоди S Миколая Семена Горова.

Фото: пресс-служба президента

Окремо Порошенко відзначив документальну стрічку, яка цього року потрапила до номінації на Оскар: «Хочу відзначити документальний фільм данського режисера Віддалений гавкіт собак, який увійшов в shortlist Оскару, – картину про наш Донбас, про війну якою вона є. Про дитяче життя на межі між затишком рідного дому та артилерійськими обстрілами. Віддалений гавкіт собак – важливе кіно про Україну, яке вразило весь світ”.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *