У День народження. Оприлюднено перший тизер фільму про Лесю Українку

До дня народження Лесі Українки команда фільму про відому поетесу презентувала перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою Леся Українка. Узлісся.


У сюжеті тизеру відображено один з найдраматичніших проміжків у долі поетеси – час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем Одержима, пише НВ STYLE. 

У тизері Леся опиняється у найтрагічнішому моменті свого життя, але знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість. Багато дослідників кажуть, що саме ці події стали переламним моментом у її житті, який дав новий поштовх, після котрого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла світове визнання

Полуніна в ролі Лесі

Полуніна в ролі Лесі / Фото: Фото зі зйомок

“У майбутньому фільмі, як і в тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки, – говорять продюсери фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко. – Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми,  розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі”.

Роль Лесі Українки виконує молода українська акторка Дар’я Полуніна. «Дар’я дуже неординарна акторка, на яку чекає велике майбутнє. З першого погляду я зрозуміла, що вона чудово впорається з роллю Лесі Українки», – розповіла режисерка байопіку Нана Джанелідзе.

Дар'я Полуніна в ролі Лесі Українки

Дар’я Полуніна в ролі Лесі Українки / Фото: Кадр з відео

Зйомки тизера проходили у Києві – у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій. Сценарій та концепція тизера розроблені Наною Джанелідзе, художником-постановником став Юрій Ларіонов. Ідея реалізована продакшн-компаніями JS Films та FX Films.

Нагадаємо, зйомки байопіка про Лесю Українку було підтримано Українським культурним фондом.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *