Там розкажуть про появу білих ходоків. Як називатиметься приквел “Гри престолів”

Вже цього місяця канал НВО почне знімати приквел до “Гри Престолів”. Події стрічки відбуватимуться за 8000 років до війни королів. 

Робоча назва приквелу “Кривавий місяць”. Робоча назва тематично підходить для світу гри престолів, в якому кров відіграє ключову роль, передає англомовне видання Screen Rant.

Приквел покаже світ перед появою Залізного Трону та правління Таргарієнів. Це буде зовсім інший ландшафт Вестероса та Ессоса.

“Кривавий місяць” покаже “хроніку початку світу від золотого століття героїв до найтемнішого часу”. У новому фільму буде й “Довга ніч” – час, коли білі ходоки йшли на південь й поширювали там жах і темряву. Ця картина має розкрити “справжнє походження білих ходоків”.

У фільмі зніматимуться: Наомі Уоттс (King Kong), Міранда Річардсон (Churchill), Джон Сімм (Doctor Who) і Джеймі Кемпбелл Bower (Fantastic Beasts: Злочини Гріндельвальда). До основної ролі також належать Джош Уайтхаус (Poldark), Джорджі Хенлі (Хроніки Нарнії), Алекс Шарп (The Hustle) і Наомі Аккі (Леді Макбет).

Стрічка має вийти на екрани 2021 року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *