Книга Джека Лондона стала фільмом. Дивіться трейлер цієї стрічки

У мережі з’явився трейлер фільму “Поклик пращурів” режисера Кріса Сандерса. Це екранізація однойменного роману Джека Лондона.

В центрі сюжету шотландська вівчарка Бак. Безтурботне домашнє життя добросердного пса летить шкереберть, коли його викрадають з рідної домівки у Каліфорнії. Везуть до дикого й екзотичного Юкону на Алясці. Дія відбувається у часи Золотої лихоманки 1890 року. Новачок у зграї їздових собак – доставщиків пошти. Згодом і вожак цієї зграї. Бак переживає багато неймовірних пригод, та зрештою знаходить своє справжнє місце у світі, пише Gazeta.ua.

Ролі виконують: Гаррісон Форд, Ден Стівенс, Омар Сі, Карен Ґіллан, Бредлі Уітфорд та Колін Вуделл. Автором сценарію став Майкл Ґрін.

На екрани стрічка вийде 20 лютого 2020 року.

Поклик пращурів — короткий пригодницький роман Джека Лондона, опублікований в 1903 році. Дія розгортається у Юконі, Канада, протягом Золотої лихоманки Клондайку 1890-х років, коли сильні їздові собаки були великим попитом. Головним героєм роману є собака на ім’я Бак. Історія починається на ранчо в Санта-Клара Valley, Каліфорнія, коли Бак був вкрадений з його будинку і проданий на службу як їздовий собака на Алясці. Він поступово дичавіє в суворих умовах, де він змушений боротися, щоб вижити і домінувати над іншими собаками. Зрештою, він позбудеться ознак цивілізації, і спиратиметься на початковий інстинкт і отриманий досвід, щоб стати лідером у дикій природі.

Лондон провів майже рік у Юконі, збираючи матеріал для книги. Історія була опублікована частинами в Saturday Evening Post влітку 1903 року і була опублікована через місяць у вигляді книги. Велика популярність книги зумовила репутацію Лондона. Привабливість роману пояснюється його простотою розповіді про виживання. Вже у 1923 році, твір був адаптований до перегляду і з того часу було створено ряд кіноадаптацій.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *