Дивіться оригінальні зображення Короля ночі з Гри престолів. Він мав виглядати зовсім інакше

У книгах Джорджа Мартіна не було описів Короля ночі. Тому художники Гри престолів створювали його майже з нуля. Він мав виглядати як казковий старець, з бородою, більше схожий на персонажа зі світу “Володар Перснів”. 


Нещодавно у США вийшла книга The Art of Game of Thrones. Її авторка — художниця-постановниця Дебора Райлі. Вона малювала персонажів для серіалу “Гра престолів”.

Журнал Vanity Fair опублікував перші, з яких випливає, що Король Ночі мусив був виглядати зовсім інакше — казково, велично, як старець, як чарівник з Гаррі Поттера чи Гендальф з “Володаря перснів”.

Складність в роботі над цим персонажем полягала в тому, що у художників не було грунту. У книжках Джорджа Мартіна немає описів Короля Ночі. Так що образ створювався практично з нуля.

Game of Thrones Why the Original Night King Design Was Completely Different

Король Ночі з’являється в четвертому сезоні “Гри престолів”, коли серіал починає серйозно розходитися з книжковим циклом Джорджа Мартіна. У книгах він не має фізичного втілення, а скоріше є міфічною фігурою.

Як пояснював сам Мартін, Король Ночі — легендарна постать, схожа на Брана Старка — одного із засновників одні із засновників династії Старків. Він був 13-м за рахунком командувачем Нічним дозором (Джон Сноу – 998-й) і, найімовірніше, не дожив би до нинішніх днів.

Художникам, проте довелося придумувати візуальний образ, який відповідає потребам серіалу, де Король Ночі активно бере участь в битвах. Так герой придбав більш войовничий вигляд, а також “крижані пазурі” на черепі, що нагадують корону.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *