Стендап-лекція по фільму «Космічна Одіссея 2001» в Останній Барикаді у Львові

26 липня в Останній Барикаді пройде стендап-лекція по фільму «Космічна Одіссея 2001».

Блискавична кінокритика – Станіслав Тарасенко.

Космічні жарти – Біо Борис.

Ми будемо досліджувати його фільми разом з вами в новий спосіб. Гумор та кінокритика, еволюція та обеліски, Стенлі та Артур. Про це все ви зможете дізнатися 26 липня, у день народження Стенлі Кубрика.

Стенлі Кубрик (англ. Stanley Kubrick, 26 липня 1928, Нью-Йорк, США — 7 березня 1999, Гарпендер, Велика Британія) — американський кінорежисер, сценарист, один із найвпливовіших режисерів в історії кінематографу.

Фільми Кубрика вирізняються технічним новаторством і майстерністю, незвичайними, дотепними сценаріями.

«Космічна одіссея 2001 року» (англ. 2001: A Space Odyssey) — британський класичний та культовий кінофільм режисера Стенлі Кубрика у жанрі наукової фантастики. Це один з найбільш візуально значущих фільмів світового кінематографу, що здобув премію «Оскар» за найкращі візуальні ефекти. В основу фільму ліг твір письменника-фантаста Артура Кларка «Вартовий», а сам письменник працював разом з режисером над сценарієм, перетвореним паралельно на роман «2001: Космічна Одіссея».

Сюжет обертається навколо знахідки на Землі та поза нею загадкових чорних Монолітів. Фільм показує їхній вплив на виникнення та розвиток людей і вирішення пов’язаних з ними стосунків творця й творіння. Головна частина сюжету описує політ космічного корабля «Discovery One» до нововідкритого Моноліта. Під час подорожі штучний інтелект корабля ставить досягнення мети понад життя екіпажу, який починає боротьбу за виживання.

На 13 серпня 2021 року фільм займав 89-у позицію у списку 250 кращих фільмів за версією IMDb.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *