У головному соборі Австрії пролунає музика в пам’ять жертв Голодомору

В архієпископському кафедральному Соборі Святого Стефана (Штефансдом) у Відні 12 листопада пройде концерт української сакральної музики у пам’ять про жертв Голодомору.

Захід організований Посольством України в Австрії за підтримки Віденського архієпископа, кардинала Крістофа Шьонборна, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

У головному соборі Австрії пролунає українська сакральна музика

Концерт-реквієм у римо-католицькому соборі, який вважається символом Відня і австрійською національною святинею, розпочнеться ввечері о 20:30 за місцевим часом. Участь в ньому візьмуть Державна академічна хорова капела “Дударик” та солістка Віденської державної опери Зоряна Кушплер. Вхід вільний.

Обрання Штефансдому як місця для проведення концерту-реквієму в пам’ять про вбитих голодом українців невипадкове, адже саме тут проводив служби Віденський архієпископ, кардинал Теодор Інніцер (1875-1955), відомий своєю допомогою жертвам Голодомору. Зокрема, саме з його ініціативи у жовтні 1933 року було засновано “Міжконфесійний і міжнародний комітет допомоги територіям Радянського Союзу, що постраждали від голоду”.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *