Путін та його 6 вимог до України: конструктивна відповідь

Аналізуємо те, що хоче від нас Путін та даємо конструктивну відповідь на його вимоги. 


Відмова від руху до НАТО. Нейтральний статус України. Одним із гарантів якого готова стати Росія


Теза про нейтральний статус України – це виключно забаганка Росії, яку сама ж Росія не може ніяк пояснити. От просто їм хочеться і все – жодного конструктивного пояснення.

Росія апелює тим, що коли Україна вступить в НАТО, то війська альянсу будуть прямо на її кордонах й тоді можуть напасти на Росію. Причин, чому НАТО має нападати на РФ – Кремль не називає. Бо їх просто немає. НАТО – оборонний та захисний альянс, який не є агресором та не нападає. Ви згадаєте бомбардування Югославії.

Так, це було – НАТО бомбардувало цю країну. Але Югославія влаштувала геноцид у Косово, знищувала місцеве населення й бомбардування НАТО зупинило кривавий міжнаціональний конфлікт у якому могли б загинути куди більше людей, ніж від бомбардувань.


Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують


Зробити російську другою державною – неможливо з багатьох причин. Українська мова століттями утискалася як офіційною російською владою, так і на побутовому рівні простими росіянами, які проживали в Україні. Емський указ, Валуєвський циркуляр ми всі пам’ятаємо.

10 цікавих фактів про українську мову в інфографіці

Читайте 10 цікавих фактів про українську мову в інфографіці

В Україні немає законів, які обмежують російську мову – є закони, що захищають українську. Ми не кажемо, що забороняємо спілкуватися російською, ми кажемо – що першочергово має звучати українська. Ми не забороняємо російську мову в ЗМІ, ми кажемо, що українська мова повинна мати такий то відсоток в ефірах каналів, радіо та на сторінках видань.

Тому російська маніпуляція у мовному питанні не пройде.


Визнання Україною окупованого Криму російським


Крим – це Україна. До 1774 року на території півострову існувала держава – Кримське Ханство, яка була васалом Османської імперії. Незалежність Криму спочатку була вимогою Росії, але вже 1783 року імператриця Катерина II ліквідувала цю незалежність, а кримський півострів приєднала до Таврійської губернії.

Тому Крим – ніколи не був російським. Його включення до складу імперії – це політичні маніпуляції, брехня та обман. Васальна залежність Кримського Ханства від Османської імперії – це типова політична взаємодія для всього світу у середні віки та часи раннього модерну.

 

Міфи про російський Крим дуже легко руйнуються в головах нормальних людей. Але, схоже, більшість росіян – дуже ненормальні люди, які вперто відмовляються чути навіть залізобетонні аргументи.


Визнання Україною “незалежності “ДНР” та “ЛНР” в адміністративних межах областей 


ДНР та ЛНР – це терористичні, громадські маргінальні організації, які завдяки російській зброї та пропаганді перетворилися у недодержави, які не визнає весь цивілізований світ. У них немає і не було ніякої народної підтримки – справу зробила кремлівська зброя, найманці й російські телеканали.

Це об’єднання, які штучностворені пропагандою ненависті до євроінтеграційного та євроатлантичного курсу України. Роками Росія сіяла брехню про НАТО, Європу, гей-паради, американські ядерні бази. Частина людей повірила, що коли Україна вступить в НАТО, то вулицями Донецька щодня ходитимуть гей-паради, а на околицях міста створюватимуть бункери з ядерними відходами.

Через те, що частина мешканців Донбасу повірила у цю маячню, загинуло тисячі українських солдатів та мирних мешканців Донеччини й Луганщини. Тому визнавати міфотворчі плоди кремлівської пропаганди Україна не збирається. Щобільше – на мирних перемовинах ми будемо вимагати притягнення до кримінальної відповідальності не тільки тих, хто давав накази створювати цю пропаганду, а й журналістів, піар-менеджерів та ведучих, які цю пропаганду поширювали.

Тому, нешановні пропагандисти – ви знали, що коїли, ви прекрасно знали, що брешете. Вас чекає розплата!


“Денацифікація”. Заборона діяльності “ультранаціоналістичних, нацистських та неонацистських партій” та громадських організацій, скасування чинних законів про “героїзацію нацистів та неонацистів”


В Україні немає нацистських та неонацистських партій і організацій. Не потрібно плутати націоналізм з нацизмом. Так, деякі угрупування культивують у своїх середовищах символіку, подібну до нацистської, але такі угрупування є в кожній країні – тим більше на Росії. Тому хай росіяни спочатку денацифікують самі себе, а ми тут і без них розберемося.


“Демілітаризація України”. Повна відмова від наступального озброєння


Росіяни, ви бляха взагалі кінчені? Ви свідомо вимагаєте нам розпустити військо та здати всю зброю, знаючи, що ми прекрасно пам’ятаємо більшовицьку агресію 1918 – 1922 років, ваше вбивство студентів під Крутами, насильницьку колективізацію, Голодомор, сталінські репресії. Ви реально вимагаєте Незалежній, Самостійній Державі просто взяти й виконати вашу забаганку?

Росіяни – йдіть нахуй!


Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *