Невідомий Герінг: любов до єнотів, екоактивізм та домашній лев

Чули колись про Германа Герінга (друга людина Рейху, між іншим)? Скоріше за все, хоч краєм вуха та чули. Але, мабуть, не більше ніж можна прочитати в шкільному підручнику. Ну був давнім сподвижником Гітлера (вступив у НСДАП в 1922 році, брав участь у «Пивному путчі»), ну ще був рейхсміністром авіації та покінчив життя самогубством на Нюрнберзькому процесі.

Втім займався Герінг не лише Люфтваффе. В 1934 році він зайняв посаду імперського лісничого Німеччини, на якій пробув аж до самого краху Райху.

Герінг на Нюрнберзькому процесі. Поряд з ним – Рудольф Гесс

До своїх обов’язків Герман приступив з ентузіазмом. Будучи, крім того, ще й уповноваженим по охороні природи, він активно взявся за захист диких тварин, збільшення їхньої популяції та збагаченням фауни Німеччини.

Так вже 1933 року права німецьких мисливців було сильно урізано – на полювання були накладені серйозні обмеження. В тому ж 1933 році була заборонена вівісекція (розчленування тварин з науковою метою), щоправда, вже незабаром, дозвіл на неї був відновлений, хоч і з дуже широкими обмеженнями (до тварин застосовували знеболювальне, не можна було проводити досліди на котах, собаках, мавпах та конях).

Тварини радісно підіймають лапки від серця до сонця угледівши Герінга. Воно і не дивно – він врятував їх від вівісекції.

 

Цей кіт радіє через те, що вівісекцію скасували. Якщо б міг – пішов на вибори і проголосував за НСДАП

Але найбільший інтерес викликає саме діяльність Герінга у сфері розширення фауни Третього Райху.

Взяти хоча б ситуацію з єнотами. Вочевдь маленькі бешкетники підкупили аса своєю милотою та розтопили його серце. Інакше як пояснити бажання Германа неодмінно заселити цими американськими тваринками ліси своєї європейської батьківщини?

І знаєте, що? Йому це вдалося! Популяція ракунів виросла і тваринки почали відчувати себе в Німеччині неначе вдома.

Радісний єнот – переселенець. А може і ні. Не важливо, всі ж єноти однакові на вигляд. Вірно?

Полоскуни то задоволенні, а от німецькі фермери не дуже – єноти нищать виноградники та поля, крадуть яйця у птахів, а, інколи, шкодять і майно.

Але… ви ж бачили які вони милі, як на таких злитися можна?

До речі, Герінг тварин любив не лише на відстані, а й сам володів справжнім ручним левом.

 

Лампово

 

Виріс

Є і відео по цій темі.

https://youtu.be/W5_sHxIgGwc

Отак Третій Райх став найпрогресивнішою країною у сфері боротьби за права тварин.

А в авангарді тодішнього німецького екоактивізму стояв рейхсміністр Герман Герінг.

Вадим Патик

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *