Чому кум Путіна Віктор Медведчук судиться з істориком Вахтангом Кіпіані

Лідер партії “Опозиційна платформа — За життя” 65-річний Віктор Медведчук подав до суду на історика та журналіста Вахтанга Кіпіані і видавництво “Віват”. Вони випустили книжку “Справа Василя Стуса”.


Медведчук вимагає заборонити її розповсюдження та спростувати недостовірну нібито інформацію. Вважає, у творі порушують його честь і гідність. Перше засідання призначене на 2 жовтня в Дарницькому суді Києва, пише Газета по-українськи. 

У книжці йдеться про життя і смерть Василя Стуса. Зібрані архівні документи з кримінальної справи письменника. Також покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних і друзів.

“Дякую, товаришу Медведчук. Більше сотні українців зробили замовлення книжки “Справа Василя Стуса”. Відправив понад 50 посилок, — написав 48-річний Вахтанг Кіпіані у “Фейсбуку”. — Перемогли Сталіна та Гітлера, переможемо і медведчуків із шуфричами. І синьо-жовтий прапор перемоги майорітиме над Стусовим Донецьком (поет народився 1938-го в селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області, за два роки батьки переїхали на Донбас. — ГПУ)”.

Більше цікавих матеріалів – у Facebook журналу “Артефакт”;

Цікаві факти та актуальні новини – у нашому телеграм-каналі;

Слідкуйте за нами в Instagram;

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *