Українська культурна інтервенція в США. Лекція про “Щедрик” Леонтовича, Петлюру та Голлівуд

Як український «Щедрик» Миколи Леонтовича потрапив за кордон? Хто спродюсував мистецьку інтервенцію «української весни»? Чому Україна не сьогодні розпочала культурно-інформаційну протидію російській пропаганді в світі і чи не була вона більш успішною 100 років тому?

Український інститут національної пам’яті запрошує усіх охочих завітати на лекцію “Щедрик”: Петлюра vs Голлівуд”.


Авторка й кураторка проекту «Світовий тріумф «Щедрика» — 100 років культурної дипломатії України» Тіна Пересунько розповість учасникам про те як український «Щедрик» Миколи Леонтовича потрапив за кордон? Хто спродюсував мистецьку інтервенцію «української весни»? Чому Україна не сьогодні розпочала культурно-інформаційну протидію російській пропаганді в світі і чи не була вона більш успішною 100 років тому? А також про захоплюючі приклади налагодження місточків для діалогу світового тріумфального турне Української республіканської капели під орудою диригента Олександра Кошиця та про особливу актуальність культурної дипломатії у наші дні, коли над Україною нависла російська агресія.

Лектор: авторка й кураторка проекту “Світовий тріумф “Щедрика” — 100 років культурної дипломатії України” Тіна Пересунько.

Час: 21 грудня, субота, 15:30.

Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2, м. Київ


Вхід на подію вільний
, але потрібна попередня реєстрація .

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *