У Львові покажуть антивиставу “Якби Гаррі Поттер писав поезію”

Гаррі Поттер – один з ключових текстів на межі короткого ХХ та незрозумілого ХХІ століття. Чому він про холодну війну, до чого тут Біблія і як ключові теми поляризацію суспільства, які працюють сьогодні, розкриваються у книзі Джоан Роулінг? Про це і не тільки – у новій антивиставі від журналу “Артефакт”. 


Антивистава – новий експериментальний жанр мистецтва, в якому поєднується художній та нехудожній формат. Читання поезії, театралізація, перформанс та наукова лекція об’єднуються аби розкрити одну сюжетну історію.

31 жовтня в артцентрі “Дзиґа” львівські поети й поетки читатимуть про магію, смерть, любов, скорботу, втрати, воскресіння та перемоги. А засновник журналу “Артефакт” Роман Коржик розповість про Гаррі Поттера, як готичний роман, як роман про холодну війну та покаже, чому текст Джоан Роулінг наслідує всі великі твори – Біблію, Гамлета, Шерлока.

Гаррі Поттер – великий текст, який напророчив те, що відбувається зараз у світі. Але питання – що ж далі? Куди рухається світ та яким буде наступний великий текст!

Приходьте, буде багато поезії, цікавих розмов та динамічний вільний мікрофон!


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *