Російський репер Face виступить у Києві на Atlas Weekend

Російський репер Face став учасником фестивалю Atlas Weekend 2018, який відбуватиметься у Києві 3-8 липня 2018 року. 

Іван Дрьомін – справжнє ім’я репера Face, випустив новий альбом “No Love”. Він став вірусним лише за добу. До слова, реперу вдалося переплюнути навіть популярність групи Гриби, пише Politeka. 

“Мене звуть Іван, мені 20 років, я страждаю неврозом, у мене часто бувають панічні атаки. З самого дитинства я хотів, щоб мене визнали, звернули увагу. У школі мене вважали виродком, моїх батьків хотіли позбавити батьківських прав, а мене здати в дитячий будинок, посадити в дитячу колонію, пришити мені якусь справу. Я був важким підлітком. Клянуся, що мене врятувала музика і люди, які були поруч “, – розповідав місцевим ЗМІ Face.

Експерти в музичній індустрії припускають, що успіх Face в простоті його пісень і відсутності комплексів у виконавця.
Репер прославився своєю піснею та кліпом “Я роняю Запад”, в якому іронічно посміявся над світовою політикою, Трампом, Обамою та інсценізував вибухи торгових центрів у великому американському місті.

Atlas Weekend вже встиг полюбитися людям з усіх містечок України, він славиться різноманітністю стилів виступаючих, безліччю сцен і концертами нон-стоп 24 години на добу. Однак більшість любителів фестивалю обурила присутність серед музикантів скандального репера. Соцмережі повні коментарів про те, що люди відмовляються їхати на фест в цьому році.

Крім того, Фейс популярний у російських медіа. Рік тому він знявся у інтерв’ю з відомим влогером Юрієм Дудєм.

Іван Дрьомін народився 8 квітня 1997 року у місті Уфа. Навчався у четвертому ліцеї міста Уфи, де мав погану успішність та не ладнав зі своїми однокласниками. Він, однак, з самого дитинства любив музику та мріяв стати схожим на одного зі своїх улюблених виконавців: Земфіру, Короля і Шута, Tokio Hotel.В юності багато розбишакував, входив до складу багатьох вуличних об’єднань та був частим гостем місцевих поліцейських дільниць, про що неодноразово згадує у текстах своїх пісень.

Здобувши середню освіту, вирішив серйозно зайнятися музикою. Разом із старшим братом вигадав собі псевдонім Face, який, за словами самого Дьоміна, характеризує його багатоликість та постійні метаморфози у творчості.

Вперше про нього заговорили після кліпу на трек «Гоша Рубчинский». Широку ж популярність у молодіжних колах здобув після виходу альбомів «Revenge» і «Hate love».

Дебютний альбом репера побачив світ у жовтні 2015 року. 7 березня 2016 року вийшов його другий альбом, а 14 січня 2017 року відбулася публікація сольника «Revenge».

У багатьох піснях репера фігурує ім’я Ліза. Так звали дівчину з паралельного класу, в яку закохався Іван. Нині дівчина працює архітектором. Її обличчя стало окрасою для одного з альбомів Івана.

У серпні 2017 року Фейс презентував свій перший професійний кліп «Бургер». 10 вересня відбулася прем’єра альбому «No Love», а вже 22 вересня виконавець вирушив у тур на підтримку альбому в ході якого мав дати 39 концертів у 38 різних містах в Росії, Україні та Білорусі (скасовано). 11 жовтня 2017 року взяв участь в інтерв’ю Юрія Дудя.

У січні 2018 року стало відомо, що Face планує незабаром випустити новий альбом — «PUBLIC ENEMY».

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: