Полтавський історик розповість, чим було дитинство до того як його вигадали

17 травня о 17.00 у бібліотеці університету Короленка (зал №2) відбудеться лекція Ігоря Сердюка “Дитинство до того як його вигадали”.

Запрошуємо на чергову публічну лекцію від Полтавське історичне товариство “Дитинство до того як його вигадали: дитина в «Старій» Україні”. Цього четверга Igor Serdiuk розповість про модель дитинства, яка побутувала в суспільстві Гетьманщини. Яким бачило дитинство та дорослішання тогочасне суспільство, як жилося дитині, чи мала вона іграшки і дитячий одяг. Зрештою, що ми можемо сказати про саме суспільство «Старої» України, поглянувши на нього через призму дитинства.

Довідка: Сердюк Ігор Олександрович (*30 квітня 1983 року, м. Хорол, Полтавська область, УРСР) — кандидат історичних наук, науковець, педагог.

Народився 30 квітня 1983 року в місті Хорол на Полтавщині в сім’ї викладача. У 2000 році закінчив міську ЗОШ № 1. У 2006 році закінчив Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (історичний факультет). Згодом у Києво-Могилянській Академії захистив дисертаційне дослідження на тему «Населення полкових міст Лівобережної України середини XVIII ст.: історико-демографічний вимір (на прикладі Ніжина, Переяслава й Стародуба)» (2010 рік). Науковий керівник — професор Юрій Волошин[2]. Викладав у школі № 26 м. Кременчук, у ПДАА. З 2009 року працює у ПНПУ. Викладає історію України та спеціальні історичні дисципліни.

Є одним із провідним науковців в Україні, що розробляють ряд тем у галузі історичної демографії. Неодноразово давав відкриті лекції та презентації з історичної демографії у вишах[4] та наукових закладах України.

Стипендіат Міжнародної Асоціації Гуманітаріїв 2010—2011 рр.

І. Сердюк є відомим на Полтавщині спортивним туристом. Більше 10 років захоплюється спортивними походами переважно в гірські райони колишнього СРСР. Йому вдалося відвідати найвіддаленіші точки нашої планети. Серед них — Заполяр’я, Алтай, Забайкалля, Паміро-Алай, Кавказ, Карпати та інші регіони.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *