QR-Кобзар. У Києві презентують книгу Шевченко на кожен день

У четвер, 31 січня, у Києві відбудеться прем’єрна презентація книги та однойменного проекту Шевченко на кожен день: з Яніною Соколовою. 


Презентація пройде у книгарні-кав’ярні Довженко книги.кава.кіно (вул. Васильківська, 1, будівля Довженко-Центру), передає НВ. 

Головна мета проекту, автором і спонсором якого є генеральний директор видавництва Фоліо Олександр Красовицький, зробити Кобзар настільною книгою українців та глибше розкрити Шевченка через його маловідомі твори.

Фото: Фоліо

Особливість книги в тому, що на десятках сторінок розміщені QR-коди, відсканувавши які читач потрапляє на YouTube-канал з відеочитанням віршів у виконанні Яніни Соколової, професійної телеведучої, акторки та співавторки проекту Шевченко на кожен день.

Вірші розподілені на пори року та за датами на щоденне читання.

Окрім відеочитання, книга включає QR-коди з переходом на 12 промо-роликів на соціально-важливі теми. В них зміст роликів розкривається за допомогою відеоряду з архівних джерел або знятих спеціально в рамках проекту. Дії відбуваються під читання віршів Шевченка.

Проект триватиме до жовтня 2019 року. Книга доступна для замовлення на сайті видавництва Фоліо, інтернет-книгарнях партнерів видавництва та офлайн-книгарнях.

Проект триватиме до жовтня 2019 року

Проект триватиме до жовтня 2019 року / Фото: прес-служба

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *