Прохолодна готика осені. Юрій Руф презентує поетичну збірку “Ваніль чи сталь?!”

У неділю 24 жовтня о 17:30 у Бібліотеці Іваничука на Площі Ринок, 9 поет Юрій Руф презентує книгу”Ваніль чи сталь?!”. Музичне оформлення події – від гурту “Залізний хрест”.


“Ваніль чи сталь?!” – збірка віршів, написаних з початку 2019 року. До книги увійшли досить різнопланові тексти, створені у процесах переосмислення автором власних глибинних сенсів. Частина творів покладена на музику українськими рок-гуртами, оскільки їхня тематика є концептуально близькою для цих музичних стилів.

Прохолодна готика осені – максимально лаконічний опис загального настрою та ідеї книги. Цю почасти похмуру та меланхолійну лірику вдало відобразила у своїх ілюстраціях GorGun Art.

Також до книги увійшли вибрані вірші з попередніх видань, адже є “два світи…”

Цієї книги могло і не бути, а тексти так і залишились би цифровим кодом на жорсткому диску комп’ютера, проте – вона є.

Юрій Руф є активним діячем українського націоналістичного руху, засновником бренду одягу Ґвер, веде youtube-канал, де публікує інтерв’ю, прямі етери, лекції, огляди книг, рощмірковує над питаннями української політики та культури.

 

 

Український поет, письменник, засновник літературного проекту “Дух Нації”. Автор книг та збірок “Багряна лірика” (2012), “Час Революції” (2014), “На зламі епох” (2015). Поезію Юрія було включено до українських сучасних націоналістичних поетичних збірок “Голос крові” (2013) і “Відлуння свинцевих громовиць” (2015).


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *